
Насос водяний HONDA CIVIC, CR-X (вир-во GMB)
700 ₴
- В наявності
- Код: 6900490052
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний HONDA CIVIC, CR-X (вир-во GMB)
Номер деталі GWHO-22A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x120x110мм., орієнтовна вага - 0,81200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWHO-22A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Civic, Integra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.81200 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
