Насос водяний HONDA (вир-во GMB)
Номер деталі GWHO-23A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x120x110мм., орієнтовна вага - 0,71500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWHO-23A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Prelude, Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.71500 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

