
Насос водяний HONDA CIVIC/DOMANI 1.5/1.6 16V 92 (вир-во GMB)
1 240 ₴
- В наявності
- Код: 6900490062
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний HONDA CIVIC/DOMANI 1.5/1.6 16V 92 (вир-во GMB)
Номер деталі GWHO-32A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x140x110мм., орієнтовна вага - 0,69200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWHO-32A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rover, Honda |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Сумісність з моделлю | Acty, Logo, Civic, 400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69200 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 240 ₴
