Насос водяний HONDA (вир-во GMB)
Номер деталі GWHO-40A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x150x120мм., орієнтовна вага - 0,69900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWHO-40A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.69900 кг |
| Висота | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

