
Насос водяний HYUNDAI (вир-во GMB)
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 6900490092
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний HYUNDAI (вир-во GMB)
Номер деталі GWHY-11A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x220x120мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWHY-11A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Довжина | 155 мм |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Santamo, Highway |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
