
Насос водяний HYUNDAI ACCENT, SANTAFE, SONATA, TUCSON (вир-во GMB)
2 030 ₴
- В наявності
- Код: 6900490100
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний HYUNDAI ACCENT, SANTAFE, SONATA, TUCSON (вир-во GMB)
Номер деталі GWHY-20A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 155x220x120мм., орієнтовна вага - 1,05000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWHY-20A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Довжина | 155 мм |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Sonata, Carens, Accent, Getz, Matrix, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato, Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.05000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 030 ₴
