
Насос водяний MITSUBISHI (вир-во GMB)
700 ₴
- В наявності
- Код: 6900490269
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний MITSUBISHI (вир-во GMB)
Номер деталі GWM-17A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x220x120мм., орієнтовна вага - 1,10000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWM-17A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Довжина | 150 мм |
| Сумісність з моделлю | Mirage, S Coupe, Lancer, Pony, Lantra, Accent, Getz, Space Star, Pony / Excel, Colt, Tredia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.10000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴
