
Насос водяний MITSUBISHI (вир-во GMB)
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 6900490332
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний MITSUBISHI (вир-во GMB)
Номер деталі GWM-80A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x215x120мм., орієнтовна вага - 1,16200кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWM-80A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Space Wagon, Space Runner, L400, Galant |
| Довжина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.16200 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴
