
Насос водяний NISSAN (вир-во GMB)
1 190 ₴
- В наявності
- Код: 6900490435
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Насос водяний NISSAN (вир-во GMB)
Номер деталі GWN-40A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x150x110мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWN-40A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Terrano, Vanette |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴
