Насос водяний TOYOTA (вир-во GMB)
Номер деталі GWT-101A, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 115x120x110мм., орієнтовна вага - 0,57100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GWT-101A |
| Виробник | GMB |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Сумісність з моделлю | Prius, Yaris Verso, Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57100 кг |
| Висота | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

