Колодки дискові гальмові передні Hyundai Sonata 04- (вир-во Mobis)
Номер деталі 581013KA31, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x145x80мм., орієнтовна вага - 1,91000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 581013KA31 |
| Виробник | Mobis |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Grandeur, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.91000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

