
Інтеркулер IVECO DAILY (99-) (вир-во Nissens)
5 910 ₴
- В наявності
- Код: 6900497333
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Інтеркулер IVECO DAILY (99-) (вир-во Nissens)
Номер деталі 96727, призначена для IVECO, Daily.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x890x390мм., орієнтовна вага - 4,08000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 96727 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.08000 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 890 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 910 ₴
