
Ролик натяжний VW (Вир-во Complex)
740 ₴
- В наявності
- Код: 6900505461
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний VW (Вир-во Complex)
Номер деталі CX20-27, призначена для VW, VW T4, TRANSPORTER, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 95x95x60мм., орієнтовна вага - 0,27400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX20-27 |
| Виробник | Complex |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27400 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 95 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 95 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
