
Ролик натяжний AUDI,SKODA, VW (Вир-во Complex)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900505477
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний AUDI,SKODA, VW (Вир-во Complex)
Номер деталі CX83-25, призначена для AUDI, AUDI A6, VW, SKODA, Passat, Superb, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x60мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX83-25 |
| Виробник | Complex |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
