Ролик натяжний FORD (вир-во Complex)
Номер деталі CX33-50, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX33-50 |
| Виробник | Complex |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

