![Ролик натяжний FORD CHEVROLET Lacetti 1.8 [F18D3] (Вир-во Complex), фото 1](https://images.prom.ua/5154727862_rolik-natyazhnij-ford.jpg)
Ролик натяжний FORD CHEVROLET Lacetti 1.8 [F18D3] (Вир-во Complex)
500 ₴
- В наявності
- Код: 6900505488
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик натяжний FORD CHEVROLET Lacetti 1.8 [F18D3] (Вир-во Complex)
Номер деталі CX01-94, призначена для DAEWOO, Nubira, CHEVROLET, Lacetti, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX01-94 |
| Виробник | Complex |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
