
Натягувач ременя DAEWOO LANOS седан (KLAT) 1.6 16V CHEVROLET AVEO седан 1.5 (Вир-во Complex)
520 ₴
- В наявності
- Код: 6900505505
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натягувач ременя DAEWOO LANOS седан (KLAT) 1.6 16V CHEVROLET AVEO седан 1.5 (Вир-во Complex)
Номер деталі CX263-00, призначена для DAEWOO, Lanos, Nubira, Aveo, CHEVROLET, Lacetti.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX263-00 |
| Виробник | Complex |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
