
Натягувач ременя CITROEN (Вир-во Complex)
500 ₴
- В наявності
- Код: 6900505526
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Натягувач ременя CITROEN (Вир-во Complex)
Номер деталі CX03-94, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x60мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CX03-94 |
| Виробник | Complex |
| Стан | Новий |
| Тип | Натягувач |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
