
Накінечник тяги рульової поперечної NISSAN (старий номер 916805) (Вир-во FAG)
690 ₴
- В наявності
- Код: 6900505847
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги рульової поперечної NISSAN (старий номер 916805) (Вир-во FAG)
Номер деталі 916805, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x130x70мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 916805 |
| Виробник | Ruville |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vanette, Primera |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
