Кошик зчеплення HYUNDAI I20,I30 1.4-1.6 07- (Вир-во EXEDY)
Номер деталі HYC510, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 300x300x60мм., орієнтовна вага - 3,68000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HYC510 |
| Виробник | Exedy |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Venga, ix20, Accent i25, Carens, Cerato Koup, Soul, Rio, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.68000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

