
Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (вир-во PARTS-MALL)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900506317
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний KIA CEED 06-, HYUNDAI ELANTRA 06- (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAA-058, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 190x200x50мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAA-058 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato Koup, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
