
Фільтр масляний двигуна ISUZU TROOPER 1 81-91 (вир-во PARTS-MALL)
360 ₴
- В наявності
- Код: 6900506341
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна ISUZU TROOPER 1 81-91 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBL-008, призначена для ISUZU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x100мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBL-008 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Isuzu |
| Сумісність з моделлю | CAMPO , Trooper, KB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
