
Фільтр масляний двигуна NISSAN ALMERA(N15) 95-00 (вир-во PARTS-MALL)
290 ₴
- В наявності
- Код: 6900506342
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна NISSAN ALMERA(N15) 95-00 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBW-105, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x110мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBW-105 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Sunny, Vanette, Primera, Pick Up, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴
