
Фільтр паливний HYUNDAI H100, H1, STAREX DAIHATSU (вир-во PARTS-MALL)
370 ₴
- В наявності
- Код: 6900506344
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний HYUNDAI H100, H1, STAREX DAIHATSU (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCA-003, призначена для DAIHATSU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x140мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCA-003 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Galloper, L200, Bongo, L400, Monterey, Carnival, H-1 / Starex, Pajero, Pajero Sport, Terracan |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
