
Прокладка головки блоку KIA R2/HW (вир-во PARTS-MALL)
480 ₴
- В наявності
- Код: 6900506359
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прокладка головки блоку KIA R2/HW (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PGB-N052, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x430x3мм., орієнтовна вага - 0,21300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PGB-N052 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Ширина | 430 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Виробник | Parts-Mall |
| Сумісність з моделлю | Besta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21300 кг |
| Висота | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
