
Колодка гальм. диск. NISSAN 300ZX Z31 83-89 (вир-во PARTS-MALL)
520 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900506376
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. NISSAN 300ZX Z31 83-89 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKA-012, призначена для NISSAN, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x130x52мм., орієнтовна вага - 0,67700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKA-012 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Nissan, Kia |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Lantra, Coupe, Elantra, Maxima, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.67700 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴/комплект
