
Колодка гальм. диск. KIA CERATO 04MY(LD) (вир-во PARTS-MALL)
780 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900506384
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. KIA CERATO 04MY(LD) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKB-028, призначена для KIA, KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x180x70мм., орієнтовна вага - 1,91000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKB-028 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.91000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴/комплект
