
Колодка гальм. барабан. KIA PRIDE 05MY(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
1 070 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900506393
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. барабан. KIA PRIDE 05MY(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PLB-031, призначена для KIA, KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x200x120мм., орієнтовна вага - 1,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PLB-031 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.30000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 070 ₴/комплект
