
Фільтр салону KIA CERATO 04MY(LD) (вир-во PARTS-MALL)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6900506405
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону KIA CERATO 04MY(LD) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMB-008, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 215x250x30мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMB-008 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Carnival, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
