
Фільтр салону KIA SORENTO 02MY (2шт.) (вир-во PARTS-MALL)
330 ₴
- В наявності
- Код: 6900506406
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону KIA SORENTO 02MY (2шт.) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMB-014, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x270x25мм., орієнтовна вага - 0,12300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMB-014 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Veloster, Carens, Sorento, Rio, Tucson, Sportage, i40, Genesis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12300 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
