Фільтр салону KIA CEED(ED) 06MY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMB-015, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x270x20мм., орієнтовна вага - 0,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMB-015 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Ceed, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

