
Стійка стабілізатора KIA SEPHIA-II (вир-во PARTS-MALL)
370 ₴
- В наявності
- Код: 6900506445
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора KIA SEPHIA-II (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXCLB-011, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x110x30мм., орієнтовна вага - 0,42000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCLB-011 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sephia, Shuma, Carens |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42000 кг |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
