
Фільтр повітряний SSANGYONG REXTON(Y200/250) (вир-во PARTS-MALL)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6900515388
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний SSANGYONG REXTON(Y200/250) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAD-010, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x380x60мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAD-010 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Xenon, SL |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
