Фільтр повітряний NISSAN QASHQAI (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAE-006, призначена для SAMSUNG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 225x240x60мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAE-006 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Samsung |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

