
Фільтр повітряний Mitsubishi PAJERO, GREAT WALL HOVER (вир-во PARTS-MALL)
320 ₴
- В наявності
- Код: 6900515480
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Mitsubishi PAJERO, GREAT WALL HOVER (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAG-013, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x270x45мм., орієнтовна вага - 0,27700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAG-013 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Sigma, L200, L400, 3000 GT, Pajero, Pajero Sport, Delica |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.27700 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
