Фільтр повітряний (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAM-031, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x270x50мм., орієнтовна вага - 0,38000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAM-031 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Grand Vitara |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

