
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во PARTS-MALL)
340 ₴
- В наявності
- Код: 6900515699
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAW-007, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x290x40мм., орієнтовна вага - 0,31000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAW-007 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Silvia, 300ZX, XT, Pick Up, Cherry |
| Ширина | 290 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.31000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴
