
Фільтр повітряний ISUZU PATROL (вир-во PARTS-MALL)
430 ₴
- В наявності
- Код: 6900515702
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний ISUZU PATROL (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAW-012, призначена для ISUZU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 135x300x130мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAW-012 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
