
Фільтр повітряний NISSAN VANETTE (вир-во PARTS-MALL)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900515710
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний NISSAN VANETTE (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAW-023, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x200x160мм., орієнтовна вага - 0,34000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAW-023 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vanette |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.34000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
