Фільтр повітряний SUBARU LEGACY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PAW-060, призначена для SUBARU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x270x40мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PAW-060 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Levorg, Legacy, Tribeca, Outback, XV |
| Ширина | 270 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

