
Фільтр масляний двигуна TOYOTA, SUZUKI (вир-во PARTS-MALL)
280 ₴
- В наявності
- Код: 6900515843
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна TOYOTA, SUZUKI (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBF-006, призначена для SUZUKI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x90мм., орієнтовна вага - 0,22000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBF-006 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Corolla, Camry, RAV4, Avensis, Celica |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
