Фільтр масляний двигуна ISUZU TROOPER 2 91-05 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PBG-005, призначена для ISUZU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x75мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PBG-005 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu |
| Сумісність з моделлю | Cordia, Eclipse, Elantra, ER, Z, Persona 400, Econovan, Midi, Carens, Carnival, Ceed, Cerato, Forester, Forfour, Frontera, Solaris, 3000 GT, Monterey, Galant, Gemini, Getz, Sapporo, Starion, SVX, i20, Grandeur, Genesis, Grandis, H 1, Pony, Space Wagon, Space Runner, H100, Diamante, Santamo, Joice, i40, Impreza, ix35, L 300, L200, L400, Wira, Lancer, Lantra, Accent i25, Legacy, Legend, Pro Ceed, Magentis, Matrix, Highway, Galloper, Piazza, H-1 / Starex, Pony / Excel, Ninja, Retona, S Coupe, Rocsta, 3, Opirus, Optima, TRIBUTE, Outback, Outlander, Pajero, Pajero Sport, 323, CAMPO , Marcia, Prelude, EN, Cerato Koup, Stinger, Persona 300, Haval H3, Rio, Santa Fe, I30, Haval 5, 6, Sigma, e, 626, Sonata, Sorento, Soul, Sportage, Impulse, Satria, Terracan, Elan, Tribeca, Accent, Trooper, Tucson, Colt, Tredia, Jumbuck, Veloster, Coupe, CX-7, VT, Besta, Vulcan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

