
Фільтр паливний KIA RIO (вир-во PARTS-MALL)
390 ₴
- В наявності
- Код: 6900516105
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний KIA RIO (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCB-017, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x180x70мм., орієнтовна вага - 0,23000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCB-017 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23000 кг |
| Ширина | 180 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
