
Фільтр паливний HYUNDAI ACCENT III, KIA RIO II (вир-во PARTS-MALL)
510 ₴
- В наявності
- Код: 6900516122
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний HYUNDAI ACCENT III, KIA RIO II (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCB-042, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x140x105мм., орієнтовна вага - 0,26000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCB-042 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 510 ₴
