
Фільтр паливний SSANGYONG ACTYONSPORTS(Q100) (вир-во PARTS-MALL)
440 ₴
- В наявності
- Код: 6900516142
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний SSANGYONG ACTYONSPORTS(Q100) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCD-006, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x185x85мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCD-006 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon, Kyron |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
| Ширина | 185 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴
