
Фільтр паливний NISSAN SUNNY(B11) 82-90 (вир-во PARTS-MALL)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6900516312
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр паливний NISSAN SUNNY(B11) 82-90 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PCW-001, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x140x90мм., орієнтовна вага - 0,48000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PCW-001 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Terrano, Almera, Primera |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.48000 кг |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
