
Комплект кабелів високовольтних (вир-во PARTS-MALL)
570 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900516533
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект кабелів високовольтних (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PEB-E52, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x220x60мм., орієнтовна вага - 0,40000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PEB-E52 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma, Rio, Avella, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴/комплект
