
Помпа водяна (вир-во PARTS-MALL)
1 760 ₴
- В наявності
- Код: 6900517288
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Помпа водяна (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PHB-007, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x220x110мм., орієнтовна вага - 1,00000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PHB-007 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Clarus, Roadster, Sephia, Cerato, Shuma |
| Довжина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 760 ₴
