
Колодка гальм. диск. KIA CARENS (вир-во PARTS-MALL)
590 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900517937
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. KIA CARENS (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKB-008, призначена для KIA, KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x130x50мм., орієнтовна вага - 0,70000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKB-008 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Clarus, Shuma, Carens |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.70000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴/комплект
