
Колодка гальм. диск. KIA SPORTAGE (вир-во PARTS-MALL)
760 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900517943
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. KIA SPORTAGE (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKB-014, призначена для KIA, KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x70мм., орієнтовна вага - 1,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKB-014 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Retona |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴/комплект
